Loading...

Zbulohet prezantuesja e ‘Përputhen’ për këtë sezon

Share it

Fillimi i sezonit të ri të “Wake up” nisi me protagonistë të rinj – Blendi Salaj, Enxhi Nasufi dhe Neada Muçaj – por edhe me protagonistët e vjetër, Isli Islami dhe Ori Nebijaj, këtë herë si të ftuar., ko e fundit konfirmoi se do të jetë moderatorja e sezonit të ri të “Përputhen”.

“Ne vendosëm që të largohemi në momentin e duhur jam e lumtur sepse do na mbetet një kujtim shumë i bukur, unë u kujdesa që të punoja me “Pushime On Top”, që unë e dua shumë, sezoni i ri ka të reja dhe në media është komentuar “Përputhen”, me ikje dhe ardhje të reja.” – tha ajo.

“Me shumë mundësi do jem dhe unë pjesë e këtyre të reja. Unë them që po,” shtoi më tej duke konfirmuar me stil zërat që qarkullojnë nëpër media që pas kohës kur u njoftua se Bora Zemani do të prezantojë “Dancing with the stars”, ndërsa Ori dhe Isli u larguan nga “Wake up”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.