Loading...

Zbulohet kuptimi i emrit që Arbana zgjodhi për të bijën

Share it

Më 1 shtator, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë.

Ajo solli në jetë një vajzë dhe lajmin e ndau përmes një foto nga spitali, ku shfaqej me të voglën në krahë, sakaq, Arbana zbuloi edhe emrin që kishte zgjedhur për ta quajtur vogëlushen, Zoi.

Ky emër është tepër i veçantë pasi ka origjinë greke dhe do të thotë ‘Jetë’, sipas shkrimeve të shenjta, emri Zoi lidhej me Evën, sepse Eva ishte burimi i jetës.

Kujtojmë që dy djemtë e moderatores, quhen Jon dhe Diell, ata ishin dy vizitorët e parë të së motrës, të cilët shkuan ta takojnë menjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.