Yllka Kuçi sot e ka ditëlindjen, kaq vjet po i bën

2 months ago billbordi01 0

Yllka Kuqi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është njëra nga këngëtaret e reja e cila shumë shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Yllka sot po e feston ditëlindjen e 39-të.

Në rrjetin social ”Instagram”, Yllka ka postuar disa fotografi teksa shfaqet me shumë stil dhe duket mjaftë në formë.

“26 Nëntori është i imi”, ka shkruar Kuçi krahas fotografive.

FOTO: