Loading...

Yllka Kuçi në ‘kulmin’ e relaksit: “Jetë o jetë”

Share it

Pamje nga pushimet e Yllka Kuqit. Pas sezones së ngarkuar me dasma dhe ahengje familjare këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ka filluar pushimet.

Në rrjetet sociale për fansat e saj, Yllka vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

39 vjeçarja nuk ka zbuluar vendin ku po pushon.

“Nona” mbetet projekti i fundit i Yllkës që e solli në bashkëpunim me Durim Malajn.

“Nona” e publikuar në muajin prill numëron mbi 15 milionë klikime.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.