Loading...

Xhensila bën ndryshimin drastik në pamje dhe po duket krejtësisht ndryshe

Share it

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo pëlqehet në masë të madhe edhe për dukjen e saj dhe format trupore.

Së fundi ajo na befasoi me ndryshimin që ka bërë në pamje.

Ajo ka prerë flokët dhe po duket tejet bukur./InfoKosova

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.