Loading...

U ndanë nga partneret, Roberti e Patrisi habisin me veprimin e fundit

Share it

Javët e fundit po komentohet nga do ndarja në mes të Robert Berishës dhe bukuroshes Laureta Macedonsi.

Çifti ka fshire çdo fotografi të përbashkët në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Gjithashtu në javën e njëjtë u komentua edhe ndarja në mes të vëllait të Robertit, Patris Berisha me këngëtaren Tuna Sejdi, më të cilën ka dy fëmijë.

Kjo krejt erdhi pasi Tuna beri një deklaratë thumbuese të rolit të babit.

Duket se vëllezërve Berisha nuk po ia lë shenjë ndarja, pasi Roberti dhe Patrisi pas një kohë të gjatë u fotografuan pran njeri-tjetrit./InfoKosova

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.