Loading...

Tuna ndiqet nga personazhi i famshëm botëror në Instagram

Share it

Tuna i ka rënë në sy një personazhi të huaj e të njohur në Instagram.

Artistja është e vetmja shqiptare që ndiqet nga Tristan Mate, vëllai i Andrew Tate, i njohur për hyrje live në TikTok.

Tristan ka mbi 1.5 milion ndjekës, dhe është sportist i arteve marciale.

Ndryshe Tuna së fundmi ka lansuar duet me Skerdin dhe priten projekte të reja nga ajo./prive

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.