Loading...

Trazoi shqiptarët gjithandej, Donald Veshaj zgjedh të “hesht” në ditën e tij të veçantë

Share it

Zhurma e “Big Brother Vip” i shërbeu për të ngritur karrierën e tij si këngëtar, Donald Veshaj duket se ka rënë në qetësi dhe është fokusuar plotësisht tek muzika.

Pas daljes së tij nga reality-show, vëmendja dhe për pasojë dhe koncertet ishin dy gjëra që nuk iu kursyen aktorit.

Janë disa tashmë këngët që Donaldi ka publikuar, të cilat janë konsideruar të gjitha si dedikime për Bora Zemanin.

Së fundmi, ish-banori i BBV ka dhënë një lajm të mirë për fansat, në ditën e tij të lindjes, me një shtator ai do t’ju bëjë një dhuratë përkrahësve të tij.

Bëhet fjalë për një projekt të ri.

Kur të gjithë presim që Donaldi të flasë, ai zgjedh të “hesht”, kështu të paktën do të titullohet kënga e tij e re./panorama

Leave a Reply

Your email address will not be published.