Transformim i pabesueshëm! Ishte aktorja e preferuar e të gjithëve, shikoni si duket tash ‘Sulltanesha Hurrem’ (FOTO)

2 years ago billbordi01 0

Meryem Uzerli u bë e njohur për miliona njerëz falë rolit të saj si sulltanesha Hurrem, në serialin shumë të suksesshëm “Sulejmani i Madhërishëm”. Gjatë periudhës së xhirimit të serialit ajo u shndërrua në aktoren e preferuar të Turqisë, duke u shfaqur vazhdimisht në kopertina revistash dhe fushata të ndryshme modelingu, shkruan Billbordi.com

Mirëpo vite pas periudhës së suksesit të madh të saj, aktorja ka ndryshuar aq shumë në paraqitje, sa nuk njihet më. Edhe pse ajo i mohon kategorikisht ndërhyrjet estetike krahasimi i fotove flet qartë.

Në vetëm pak vite. Meryem ka ndërhyrë katër herë në buzë, 2 herë në mollza dhe 3 herë në nofull, por sipas aktores së njohur ndryshimi ka ardhur si pasojë “e ndryshimeve natyrale të strukturës së kockave“.

Aktorja momentalisht nuk është pjesë e ndonjë projekti filmik apo serial. /Billbordi.com

FOTO: