Loading...

Tani janë 3: Dojna Mema na tregon portretin e parë familjar pas lindjes së djalit

Share it

Për Dojna Memën dhe Vlashent Satën shëtitjen më të ëmbla bëhen tani.

Prindërit e rinj po shijojnë në maksimum këtë fazë të re që ka nisur në jetën e tyre dhe po ashtu na kanë prezantuar me portretin e ri familjar për herë të parë.

Moderatorja ka publikuar në Instagram dy foto nga shëtitja e tyre e parë, Nolan ndodhet në karrocë ndërsa ajo dhe Vlashenti bëjnë shëtitje buzë detit.

“Shëtitja jonë e parë së bashku me të preferuarin tonë”, ka shkruar Dojna./Panoramaplus.al/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.