newszine

Marina Vjollca vjen me video nga vetura bashkë me vajzën

18 hours ago billbordi01 0
Marina Vjollca është bërë nënë para disa muajve. Ajo ka treguar sot se është shumë falenderuese ndaj Zotit për vajzën. ”Faleminderit Zot” ka shkruajtur ajo në videon ku shihet bashkë me vajzën. Ajo dhe Getuar u bënë prindër për herë të parë duke sjellur në jetë Marget./InfoKosova/ VIDEO: Read More

Pamje kur Marina Vjollca garonte për t’u bërë velinë e “Fiks Fare”

5 days ago billbordi01 0
Moderatorja nga Shqipëria, Marina Vjollca, është bërë pjesë e ekranit dhe një nga emrat më të dashur në showbiz prej shumë vitesh. Por, ajo si shumë vajza të njohura tashmë për publikun ka nisur karrierën si velinë. Ato nisën në “Shtojzovallet”, emision veror që udhëtoi në gjithë Shqipërinë për të përzgjedhur velinat e “Fiks Fare”. Read More

Marina dhe Getoari nisen për një udhëtim, kujt ia lanë ata vajzën?

3 weeks ago billbordi01 0
Marina dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashura dhe të komentuara të show bizit shqiptar. Ata marrin vëmendje të madhe kudo. Dyshja së fundmi janë bërë prindër të një vajze me emrin Marget, por ajo që ra në sy ditën e sotme janë disa postime të Marinës ku shihet se çifti kanë marrë Read More

Ja çfarë bën Marina pasi e vë në gjumë vajzën e saj?

2 months ago billbordi01 0
Marina Vjollca së fundi është bërë nënë për herë të parë. Moderatoja e suksesshme shqiptare së bashku me reperin Getuari janë bërë prindër të një vajze. Përkundër që ajo tashmë bërë nënë ajo prapë nuk ka ndaluar angazhimet e saj profesionale. Së fundi ajo ka publikuar një stori ku tregon se çfarë bën ajo pasi Read More

Nuk do ta besoni por kështu duket trupi i Marines pak ditë pas lindjes

2 months ago billbordi01 0
Pak ditë më parë, Marina dhe Getoari ishin çifti që u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja e njohur shqiptare solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Marget. Marinën nga ekrani nuk e kishte shkëputur as shtatëzania por si duket edhe pas lindjes ajo nuk do ti ndahet asaj. Moderatorja Read More

Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

2 months ago billbordi01 0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve. Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca. Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Read More

Fjalët e para të Luanës pasi u bë teze

2 months ago billbordi01 0
Pritja e ëmbël e Marinës ishte periudha më e bukur për motrat Vjollca. Këtë e kemi kuptuar nga publikimet e shumta që kanë bërë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Dje, Marina e Geti u bënë prindër për herë të parë derisa ende nuk kanë bërë ndonjë postim lidhur me këtë, mirëpo, Luana përmes një postimi Read More

Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës së saj

2 months ago billbordi01 0
Marina Vjollca ka publikuar fotografin e parë me vajzën e saj pasi u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme. Në foto shihen duart e moderatores dhe reperit, Getoar Selimi duke mbajtur dorën e vogël të saj. Marina e ka konfirmuar edhe emrin Marget, që u përfol prej kohësh në media. “Faleminderit Zotit Read More

Ky është emri i veçant i vajzës së Getit dhe Marinës

2 months ago billbordi01 0
Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. Në fund të muajit Gusht, Read More