Loading...

”Sulltanesha Hyrrem” na prezanton babain dhe kaq shumë ngjajnë

Share it

Meryem Uzerli është aktore turke mjaft e pëlqyer edhe nga publiku shqipëtar.

Ajo u bë e njohur me rolin e sulltaneshes Hyrrem në serialin Sulltani i Madhërishëm.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto krah babait.

Baba e bijë duken kaq të lumtur bashkë./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.