Loading...

Sinani fotografohet në krahë të një vajze bukuroshe, cili do të jetë reagimi i Andrrës?

Share it

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani, janë ndër çiftet më të përfolura.

Ani pse kanë kohë të gjatë në lidhje, ata vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet e tyre sociale.

Jeta e tyre ka ndryshuar, që ku të dy janë bërë prindër të dy fëmijëve, të dy djemve.

Sinani ka qenë shumë i zënë këtë verë me dasma dhe ahengje të ndryshme, ndërsa se fundmi ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook ku shfaqet në krahët e një femër.

Të buzëqeshur dhe në disponim të mirë, ata shfaqen krah njëri-tjetrit, nuk dihet nëse personi në fjalë është ndonjë familjare e Sinanit apo fanse e tij.

E Andrra sigurisht e kupton burrin e saj, kur shfaqet në krahë edhe të femrat të tjera, pasi ai ka shumë fanse të cilat e pëlqejnë muzikën e tij. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.