Loading...

Si rrallë herë Nora Istrefi shfaqet me fustan të tillë

Share it

Nora Istrefi është ngë këngëtaret më të komentuara.

Dhe jo vetëm për profesion por edhe për jetën private.

Atë jemi mësuar ta shohim në fustanë të hapura duke ekspozuar trupin.

Mirëpo në një video të fundit është shfaqur në një fustan të verdhë e që quditërisht nuk është i hapur./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.