Semi e quan vetën ‘aspak normale’ kjo është arsyja

Ajo është ndër banoret më të përfolura në edicionin e fundit të BBV.

Semi Jaupaj po qëndron në qendër të vëmendjes edhe pse kaluan disa muaj që nga përfundimi i “Big Brother Vip”.

Ajo së fundi ka ndarë një story në llogarninë e saj në Instagram.

Këngëtarja shihet bashkë me një mik të saj dhe nuk nguron të thotë se janë njërz ‘aspak normal që dalin për peshkim’./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.