Loading...

Selvija e Shpatit tregon dhomën e bukur të djalit të tyre

Share it

Selvije Jao publikoi një video të re. Bashkëshortja e Shpat Kasapit publikoi një video të djalit të tyre Roel.

Ai shihet i shtrirë derisa vëmendje merrë edhe dhoma e tyre.

Selvija është goxha aktive ku shpesh ndan momente nga përditshmëria me Shpatin dhe djalin e tyre./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.