Loading...

Sellma e transformon rejën e Remzie Osmanit

Share it

Gëzimja, për të gjithë e njohur si reja e këngëtares Remzie Osmani, ka vendosur të ndryshoj pak.

Për në ahengun e fundit, ajo ishte grimuar tek grimerja Sellma Kasumoviq dhe ndryshimi është i dukshëm.

Gëzimja ka tipare mjaftë të bukura e flokët me kaçurrela, ndërkaq në këtë foto vjen me pamje pak më ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga shumë të tjera, Gëzimja është më pak prezente me postime në rrjete sociale.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.