Sa bukur e fotografon Leartën, nëna e saj

2 months ago billbordi01 0

Learta njihet për raportet e mira me nënën e saj, të cilën duket qartë se e do shumë.

Shpesh herë ajo shpërndanë fotografi të ndryshme me nënën e saj, por kësaj radhe gjërat kanë ndryshuar, shkruan ”Kosovarja”.

Së fundmi në InstaStory, Drita nëna e Leartës ka shpërndarë një fotografi kaq të bukur të Leartës.

Learta si gjithmonë, duket e bukur dhe e buzëqeshur./Kosovarja/

FOTO: