Loading...

Ryva bën këtë ndryshim në pamje, sa ndryshe po duket

Share it

Ryva Kajtazi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Madje, në këtë sezon të verës ajo ka qenë shumë angazhuar si nëpër dasma ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme.

Ani pse është një nënë, ajo gjithmonë ka gjetur kohë të ushtrojë edhe profesioni e saj.

Duke qenë se vazhdimisht ka të bëjë me kontakt me publikun dhe ekranin, ajo duhet të kujdeset shumë për pamjen e saj.

Së fundmi ajo nga një bionde është shndërruar në brune./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.