Loading...

Ronela Hajati duket mahnitëse në fotot e fundit nga bregdeti

Share it

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka zgjedhur Kavajën për pushimet e verës, ndërsa i befasoi fansat me disa imazhe nga bregdeti.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Sekret” publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ajo u kujdes që të tregoj format e saj, te brendshme ngjyrë rozë dhe blu.

“Ne nuk do të jemi kurrë miq”, shkroi ajo në gjuhën spanjolle në mbishkrimin e këtyre fotografive./telegrafi

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.