Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të mësoni moshën

Këngëtari i njohur, Robert Berisha feston sot ditëlindjen.

E teksa feston 44-vjetorin e lindjes, ai ka marrë qindra mesazhe urimi nga fansat e shumtë dhe miqtë e tij.

Gjithashtu Roberti është kujdesur gjithmonë për fizikun e tij, duke treguar kujdes për dietën dhe duke u marrë me palestër.

Nder urimet me te veqanta duket se eshte ai i bijes se tij Renee te cilen kengetari e ndau me ndjeksit e tij te shumte./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.