Loading...

Rita publikon imazhe nga salloni i ondulimit, ka përfunduar në këtë gjendje

Share it

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.
Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe nga salloni i ondulimit, e grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Rita po shkëlqen në pamje.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.