Loading...

Rita Haziri marton vëllain, këndon bashkë me partnerin në dasmë

Share it

Bashkë me Fidanin, Rita ka ‘martuar’ dhjetëra çifte këtë vit.

Çifti i njohur ishin tejet të kërkuar dhe të besuar nga familje shqiptare në ditët e tyre të veçanta.

Por, dasmën më unike, Rita e pati pasi sezoni mund të themi që u përmbyll.

Këto ditë, është martuar vëllai i këngëtares së njohur, Endi.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.