Loading...

Rita dhe Fidani kanë një pyetje për fansat

Share it

Rita Haziri dhe Fidan Gashi janë njëri nga çiftet më të komentuara të show-bizit shqiptar.

Postime të ndryshme të dyshes marrin vëmendjen e publikut.

Së fundi çifti me anë të një postimi në Instagram pyetën fansat se cilën të premte të lansojnë projektin e ri muzikor.

“Këtë të premte apo të premten tjetër..?” – shkroi Fidani krahas imazhit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.