Loading...

Rina bën ndryshimin e radhës në pamje, kështu po duket

Share it

Reperja Rina Bajal ka pasur një periudhë shumë të suksesshme në karrierën muzikore.

Pasoj një pauzë dhe tashmë ajo është sërish pranë publikut me këngë e projekte të reja.

Rina, i ka shumë në qejf eksperimentimet në pamje.

Një ndryshim tjetër shihet ta ketë bërë së fundi këngëtarja në flokët e saj të cilat i ka lyer ngjyrë pink dhe kaq bukur po duket./InfoKosova

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.