Loading...

Rina Balaj e refuzon Taynën, për duet: Ja detajet

Share it

Këtë herë zgjodhi emisionin “Era Verë” në T7, pas një kohe shumë të gjatë duke mos qenë pjesë e intervistave.

Këngëtarja, Rina Balaj duke mos qenë shumë e pranishme në intervista, gjatë intervistës pati shumëçka për të treguar.

Ajo përmendi edhe bashkëpunimet të cilat madje edhe i refuzoi, Tayna është “rivalja” e saj në industrinë e muzikës dhe për këtë ajo tregoi se ka refuzuar të ketë një këngë së bashku.

“Nëse e kish kërku para dy viteve nashta kisha pranu, po tash nuk jom ma ai person”, tha Rina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.