Remzie Osmani në Milano, për ta takuar një person të veçantë

2 months ago billbordi01 0

Remzie Osmani dhe bashkëshorti i saj, Halili, ndodhen në Milano.

Këngëtarja e njohur kosovare ka njoftuar se ka shkuar në Itali për të takuar vajzën e tyre, Riolen.

“Moti ftohtë,po shpirti ngrohtë ne takim me Riolen tonë dhe sukseset e saj!

Te duam pa fund @riolahamzaj jonë e bekuar”, shkruan këngëtarja në njoftim./Indeksonline/

FOTO: