Loading...

Platori bashkë me nusen bën veprimin e ndaluar gjate vozitjes se veturës

Share it

Paltori dhe Tringa kanë muaj që kur zyrtarizuan fejesën e tyre.

Djali i këngëtareve Naim dhe Mihrije Abazi, u bë pjesë e mediave rozë pas fejesës së tij me bukuroshen zeshkane Tringa Berisha.

Çifti në fjalë nuk ndalon së publikuari fotografi dhe video së bashku.

Së fundi Platori kishte bërë një video duke thyer rregullat e trafikut gjatë vozitjes./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.