Pas serialit shikoni se si është ndryshuar Zonja Fazilet, nuk do e njihni me stilin e ri të flokëve (FOTO)

2 years ago billbordi01 0

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke. Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, shkruan Billbordi.com

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private. Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur.

Ajo para pak kohësh ishte pjesë e serialit ‘Cocuk’ që u ndoq me vëmendje në Turqi, ndërsa për momentin ajo ka marrë pushim dhe nuk dihet se kur do kthehet me serial të ri.

FOTO: