Loading...

Pas ndarjes, Rina bën një dedikim ndaj SinBoyt?

Share it

Rina Balaj, pak ditë më parë konfirmoi ndarjes e saj me SinBoyn, prej vitesh ata bashkëjetonin, teksa ishin edhe njëri prej çifteve më simpatik të showbiz-it shqiptar.

Por, një postim i saj i fundit po duket si një dedikim ndaj ish të dashurit të saj.

“Shpirtrat binjakë nuk takohen rastësisht”, ka shkruar Rina në storjen e saj.

Ndryshe, Rina dhe SinBoy, përtej lidhjes kishin edhe bashkëpunime në fushën e muzikës./Lajmi/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.