Indrit Hoxha paralajmëron largimin e Lulzim Bashës: Ju tregoj se kush mund ta marrë drejtimin e Partisë Demokratike

17 hours ago billbordi01 0
Sekretari i Burimeve Njerëzore në FRPD, Indrit Hoxha, tha se me lëvizjen që ka paralajmëruar dy ditë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha synon të rikthejë lidhjet me bazën. Ai e cilëson të paligjshëm përjashtimin e Berishës. Hoxha, nuk e përjashton rikthimin e Berishës në krye të PD-së. Referendumi i iniciuar nga FRPD për Hoxhën është Read More

Gjykata legjitimon shkarkimin e Voltana Ademit

18 hours ago billbordi01 0
Gjykata ka legjitimuar shkarkimin e Voltana Ademit nga drejtimi i Shoqatës së Bashkive të Shqipërisë duke pranuar regjistrimin e organeve të reja drejtuese të saj. Me vendimin datë 31.08.2021, mbledhja e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës së Bashkive vendosi shkarkimin e Voltana Ademit, si Kryetare e SHBSH-së. Në vend të saj u zgjodh kryebashkiaku i Read More

Presidenti Meta dekreton qeverinë “Rama 3”, vjen reagimi i ashpër i deputetes së PD

18 hours ago billbordi01 0
Deputetja e Partisë Demokratike Dhurata Çupi ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Pas dekretimit të ministrave të qeverisë “Rama 3”, ku SPAK i ktheu përgjigje presidentit se asnjëri prej anëtarëve të kabinetit nuk ishte në hetim, Çupi thekson se në vendin më të korruptuar në Europë, s’ka asnjë qeveritar në hetim. Komenti i Çupit: “Ministrat Read More

“Berisha është kapur gafil”, Astrit Patozi nxjerr prapaskenat e forta

19 hours ago billbordi01 0
Ish-kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se Sali Berisha është kapur gafil dhe kjo sipas tij nuk i falet. Kjo situatë siç u shpreh Patozi është një faturë që po paguhet nga PD, ndërkohë që Berisha “ka marrë flamurin e të viktimizuarit nga pjella e vet politike”. “Është shenjë e qartë që Berisha nuk Read More

Çfarë do të ndodhë nesër në Tiranë? OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm

19 hours ago billbordi01 0
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës. Kështu ndërprerje do të ketë pjesërisht në rrugën Teodor Keko, Zona e Tregut Ushqimor dhe Qyteti i Nxënësve. Njoftimi i OSHEE: “Stakim, 16 shtator Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, nesër, datë Read More

Luksi i Adelina Tahirit, vetura e saj kushton plotë 150 mijë euro

19 hours ago billbordi01 0
Adelina Tahiri më shumë përfolet për jetën e saj super luksoze se sa atë profesionale. Secili postim i saj merr vëmendje me veshjet firmato dhe veturat e shtrenjta që i posedon. Kësaj radhe ajo ka ‘reklamuar’ veturën e saj të tipit Mercedes S Class, e cila kap shifrën plot 150 mijë euro. Jeta krahë biznesmenit Read More

Safete Mustafa fle në krahun e këtij personi

19 hours ago billbordi01 0
Me gjasë po mendonit që Safete Mustafa fle rehat, qetë e këndshëm në krahrorin e Sahides, por jo. Thuajse të gjitha motrat, përfshirë edhe Safeten, kanë një lidhje tejet speciale me motren më të vogël, Lulen. Safetja dhe Sahidja në këtë fotografi shihen pranë motres së vogël në një vend me natyrë mjaftë të bukur, Read More

Edhe kur fotografohet në ‘ara’ Bora shfaqet atraktive

19 hours ago billbordi01 0
Bora Zemani postoi disa fotografi të reja. Ajo pozoi në natyrë duke u shfaqur mjaft atraktive, shkruan InfoKosova. Bora është veshur me xhinse të shkurtra dhe këmishë të bardhë. Ajo është njëra nga moderatoret më të pëlqyera ku fama e saj u rrit edhe më shumë me udhëheqjen e emisionit të dashurisë Përputhen./InfoKosova/ FOTO: Read More

Kështu duket Selvija e Shpatit në muajin e pestë të shtatzënisë

19 hours ago billbordi01 0
Selvija nusja e Shpat Kasapit është në muajin e 5 të shtatzënisë. E sigurisht kureshtja e përcjellësve të saj ishte që ta shohim si duket Selvija shtatzënë, shkruan InfoKosova. Ajo postoi një fotografi derisa është fotografuar shtatzëne. ”Këtë të fundit e kam bërë me 31 gusht tjetër s’kam bërë më por që nuk është se Read More

Ami ia publikon foton me qesharake Ermalit

19 hours ago billbordi01 0
Ermal Mamaqi komentohet shpesh për humorin e tij. E në disa prej tyre bën pjesë shpesh edhe guraja e tij Amarda Toska, shkruan InfoKosova. Ami së fundmi postoi në Instagram ku shihet Ermali me frizurë qesharake. ‘Hajde ta bëjm një foto ta vë në profil’ shkruan Ami me një emotikon duke qeshur./InfoKosova/ FOTO: Read More