Kaq bukur i rrinë Egzonës së Albatritit kompletet e kaltra (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Egzona po lë pa mend me këto komplete të kaltra. Egzona është e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muçiqit. Dyshja ka vite që janë martuar, e tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan Billbordi.com Për Egzonen thuhen çdo herë fjalët më të mira, kjo pasi që ajo gëzon respekt të Read More

Dëgjoni pak nga kënga e re e 2TON (VIDEO)

2 years ago billbordi01 0
2TON e ka gati një këngë të re. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një videoje të shkurtër të postuar në llogarinë e tij në Instagram. FOTO: Ai njoftoi fansat se një projekt me titull “T’fala” do të publikohet së shpejti. Përveç sekuencave të shkurtra të këngës, artisti nga Ferizaj nuk dha Read More

Vesa Luma e kalon kohën e lirë duke vallëzuar (VIDEO)

2 years ago billbordi01 0
Vesa Luma është një ndër këngëtarët më të njohura në skenën muzikore. Si gjithë të tjerët në këtë periudhë shkaku I pandemisë ajo është e detyruar të qëndrojë në shtëpi, shkruan Billbordi.com FOTO: Duke kaluar në monotoni këngëtarja ka zgjedhur që kohën e lirë ta kalojë duke vallëzuar. Këtë e ka bërë të ditur përmes Read More

Zbulohet arsyeja e fuqishme pse gruaja e Gold AG nuk e zbulon fytyrën

2 years ago billbordi01 0
Siç është bërë tashmë e ditur, reperi Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë. Pak javë më parë është bërë e ditur se ai u fejua, ndërkaq tani marrim vesh se reperi i njohur e ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, shkruan Billbordi.com FOTO: Pavarësisht kureshtjes së publikut, Gold Ag nuk e ka publikuar Read More

Kështu dukej Remzie Osmani 20 vite më parë, nuk do e njihni (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Ajo me paraqitjet e saj të shpeshta nuk u mungon mediave rozë, shkruan Billbordi.com FOTO: Duke qenë e veçantë në shumë aspekte, Remzia po shkon vetëm duke u rinuar dhe gjithmonë ua kalon edhe vajzave të reja. Por, këtë bukuri ajo e kishte Read More

Kifle me djathë për një mëngjes me shije

2 years ago billbordi01 0
Përbërësit: Miell, 2 të bardhët e vezës, 100 gr gjalpë, 1 gotë kos, 1 pluhur për pjekje, Djathë, kripë. FOTO: Pergaditja: Në një enë e përziejmë kosin me të bardhët e vezës, pluhurin për pjekje dhe kripën. Pasi të jenë përzier mirë fillojmë të shtojmë miellin dhe gjalpin e zbutur. Miell shtojmë derisa të formohet Read More

Mbeti në Amerikë për shkak të virusit, nëna e Ermal Fejzullahut mezi pret kthimin në familje në Prishtinë (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Përshkak të pandemisë globale, coronavirus, Nera Fejzullahu i është dashur të vazhdojë qëndrimin në Amerikë, pasi që ishte i pamundur kthimi në Kosovë, shkruan Billbordi.com Ditën e djeshme ishte Sabri Fejzullahu ai i cili përmes një lidhje direkte në emisionin “Ftesë në 5” u shpreh i mërzitur për Nerën. “Kjo më ka mërzitur jashtë mase Read More