Ky pritet të jetë çmimi i iPhone 12, modeli më i lirë deri më tani (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Apple është duke prezantuar serinë më të re të telefonave të saj iPhone 12 në një ceremoni të veçantë. Para publikut pritet të shfaqen seri të ndryshme të iPhone 12. Apple do të prezantojë çmimet e reja për serinë e iPhonëve “SE”, “XR”, “11”, “12″, “12 Pro” dhe “12 Pro Max”. Dy telefonat e fundit Read More

Ardian Bujupi thotë se këngët e Samanta Karavellës nuk do i dëgjonte kurrë

1 year ago billbordi01 0
Ardian Bujupi vazhdon të jetë njëri nga artistët më të pëlqyer në estradën shqiptare. Përkundër se jeton dhe vepron në Gjermani, ai tashmë ruan raporte mjaft të mira me këngëtarët shqiptarë, ndonëse ka prej atyre që i pëlqen më pak. Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ndërsa është përballur Read More

Ky djal pozon në krahun e Engjëllushës, e njihni të gjithë (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Familja e këngëtares Shyhrete Behluli është shumë e përfolur nga mediet rozë. Duke filluar nga bashkëshorti e deri të nipi më i vogli Matini, janë fytyra mjaftë të njohura për audiencën shqiptare, shkruan Billbordi.com Duke qenë si familje shembull për të tjerët duke pasur raporte të mrekullueshme, ata nuk hezitojnë të ndajnë dhe momente të Read More

‘Sasa’ lë pa fjalë të gjithë, shkëlqen me pamjen e fundit (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Ajo është padyshim një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare. Është fjala për Adriana Matoshin, aktorja që më së shumti njihet me rolin e ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell Billbordi.com Adriana posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale, për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime. Së fundi, ajo ka postuar Read More

Teuta Krasniqi bënë ndryshimin e madh në pamje, nuk do e njihni (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Aktorja Teuta Krasniqi, me një karrierë të gjatë në fushën e aktrimit dhe televizionit, ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Dikur një nga figurat absolutisht më të njohura e të përfolura, në këtë periudhë Teuta sikur po heshtë pak, shkruan Billbordi.com Se përse kjo dëshirë për tu ekspozuar, e di vetëm aktorja e shumë Read More