Elita bëhet gati për lindjen e vajzës, shikoni reagimin e saj (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan Billbordi.com Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për lindjen e vajzës. E këtë Read More

Mimoza Shkodra ndan një foto të bukur në mes të arave dhe maleve (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Mimoza Shkodra ka befasur me imazhin që ka postuar. Ajo duke qenë gjithmonë e veçantë me pozat e saj, shumë herë kalon në lajm, shkruan Billbordi.com Me një foto në hapësirën e fushave gjelbëruese, këngëtarja me një veshje te thjeshtë ka shkrepur imazhin më të mirë. Kujtojmë, projektet e saj nuk mungojnë në skenën muzikore. Read More

Flokë të thinjur para kohe? Rastet kur tregojnë probleme shëndetësore

1 year ago billbordi01 0
Tradita shqiptare i quan flokët e bardhë si shenjë fisnikërie. Por ata që i mbajnë thinjat, sidomos në moshë të re, duan disa përgjigje se pse u ka ndodhur të zbardhen para kohe. Rrënjët e flokut kanë qeliza pigmentuese të cilat prodhojnë melaninë. Billbordi.com tregon se kjo substancë është përgjegjëse për lëkurën e flokut. Me Read More

Nusëza me brumë të ardhur: Si ta përgatisni në shtëpi

1 year ago billbordi01 0
Nuzësa, bukë me gërsheta apo simite e butë nuk ka shumë rëndësi si e quani, ajo që mbahet mend nga kjo recetë është shija e mirë. Korja e kësaj buke është e lëmuar, krokante dhe zemra e saj e butë dhe e bardhë qumësht. Një nga traditat më delikate e të shijshme të bukëpjeksave dhe Read More

Patate furre me djathë: Receta e tavës së shijshme

1 year ago billbordi01 0
Një recetë e mrekullueshme dhe e lehtë që do t’ju kënaqë nepsin. Kjo do të jetë një mënyrë perfekte për të shijuar patatet e furrës por pak më ndryshe. Të përgatitura sipas recetës së Billbordi.com, patatet do t’ju shkrihen në gojë që në kafshatën e parë. Salca e kosit e përzierë me djathin e bardhë Read More

Sara Hoxha dhe Ledri Vula nisen për në Gjermani, afrohet lindja

1 year ago billbordi01 0
Çifti i njohur Sara dhe reperi i njohur Ledri janë çifti më i përfolur i momentit, ata së bashku po presin edhe një fëmijë. Para disa ditësh Sara dhe Ledri bënë një event për fëmijun që po vië në jetë, kështu duke u bërë ky event “Baby shower” më i përfolur i momentit. Në Prive, Read More

Prindërit e Remzie Osmanit kaq të mbajtur edhe në këtë moshë (FOTO)

1 year ago billbordi01 0
Këngëtarja shumë e dashur për publikun Remzi Osmani është duke kaluar disa ditë bashkë më prindërit e saj. Ajo sot ka ndarë një imazh mjaft të këndshëm me nënën e babain, shkruan Billbordi.com Nënën e saj kohë pas kohe në imazhe e kemi parë por babain e saj pak më rrallë. Ndonëse në këtë moshë Read More