Learta befason me veshje për Shën Valentin, kaq bukur duket ajo (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Learta ka zgjedhur këtë ngjyrë të veshjes për Shen Valentin. Më e përmendura e mediave rozë po vazhdon të jetë e pranishme çdo ditë në showbiz. Learta Jakupi tashmë është emër i njohur, duke vazhduar të bië në sy për paraqitjet e shumta, shkruan Billbordi.com Ajo me veprimet që bën gjithmonë kalon në lajm, duke Read More

Pas serialit shikoni se si është ndryshuar Zonja Fazilet, nuk do e njihni me stilin e ri të flokëve (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke. Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, shkruan Billbordi.com Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private. Pas përfundimit të serialit duket se Read More

Shyhretja është bërë gati për të dalë në mbrëmje, me këtë fustan do t’i mahnisë të pranishmit (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç për karrierën e saj profesionale, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell Billbordi.com Shyhretja po vazhdon të jetë shumë aktive në mbrëmje e në koncerte por kjo nuk e ka ndalur të postojë imazhe të ndryshme në rrjete sociale. Ajo sot Read More

Transformim i pabesueshëm! Ishte aktorja e preferuar e të gjithëve, shikoni si duket tash ‘Sulltanesha Hurrem’ (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Meryem Uzerli u bë e njohur për miliona njerëz falë rolit të saj si sulltanesha Hurrem, në serialin shumë të suksesshëm “Sulejmani i Madhërishëm”. Gjatë periudhës së xhirimit të serialit ajo u shndërrua në aktoren e preferuar të Turqisë, duke u shfaqur vazhdimisht në kopertina revistash dhe fushata të ndryshme modelingu, shkruan Billbordi.com Mirëpo vite Read More

E dhimbshme se si e humbi babain reja e Shkurte Fejzës (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Erza Dana është reja e këngërares së mirënjohur, Shkurte Fejza. Deri më tani, Erza është komentuar kryesisht për elegancen e saj, shkruan Billbordi.com Ajo, asnjëherë nuk ka dhënë shumë material për tu komentuar, siç po bëjnë rejat e tjera të këngëtareve. Pra, Erza është treguar dhe vazhdon të tregohet tejet e rezervuar, e pa dashjen Read More