Moderatorja shqiptare rrëzohet keq në mes të emisionit (VIDEO)

2 years ago billbordi01 0
Një incident ka ndodhur në emisionin “Pop Culture” këtë të shtunë në Top Channel. Dojna Mema i bëri një sfidë vajzave të cilat duhet të imitonin pozicionin që Victoria Beckham kishte në një prej fotove të saj. Kur Kilda tentoi ta bëjë këtë pozë, u rrëzua nga divani duke i lënë koleget të shokuara. Ky Read More

Ja çka i bën për një foto burrit të saj Shkurte Mustafa (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Shkurte Mustafa i hidhen në qafë bashkëshortit. Njëra nga tetë motrat Mustafa është edhe Shkurta. Shkurta, dallohet për elegancën e plotë dhe shijen sa i përket veshjes. Ajo megjithëse është nën e dy djemëve tashmë të rritur, lë pa fjalë me dukjen e saj, shkruan Billbordi.com Shkurta është akive në rrjetet sociale ku shpesh nxjerrë Read More

Tayna synon yllin në “Walk of Fame” në Hollywood (FOTO)

2 years ago billbordi01 0
Tayna pas publikimit të këngës “Edhe ti” ka udhëtuar drejt Los Anxhelosit. Bashkë me Taynan gjendet edhe modelja e njohur, Kejvina Kthella me të cilën ka raporte të afërta. Rep-artistja nga atje i ka mbajtur të informuar adhuruesit e saj nga atje për përditshmërinë. Tayna ka sjellur disa fotografi para pasqyrës, teksa shihet e veshur Read More

Në këtë orë nuk duhet t’a pini kafen asnjëherë

2 years ago billbordi01 0
Për shumë prej nesh, kafeja është një pjesë e domosdoshme e rutinës së përditshme, e disponueshme për të na dhënë atë nxitje të madhe të energjisë që na nevojitet në mëngjes ose në mbrëmje. Sipas hulumtimit, duhet të shmangni konsumimin e kafeinës rreth orës 02:00 ose të paktën shtatë orë para se të flini gjumë, Read More

Assesi mos hani lakra turshi nëse vuani nga këto sëmundje! Mos luani me shëndetin

2 years ago billbordi01 0
Naturologu Georgije Nazarov paralajmëron për efektin e mundshëm të dëmshëm për shkak të mënyrës së përpunimit të kësaj perime. Megjithatë, është e nevojshme të shikohen veprimet pozitive dhe negative të lakrës turshi – thotë naturologu rus, Nazarov, transmeton Billbordi.com – Për t’i vënë lakrat turshi përdoret sasi e madhe e kripës, gjë që nuk është Read More