Loading...

Nora Istrefi ka një kërkesë të çuditshme për rrethin e saj dhe fansat

Share it

Nora Istrefi ka postuar një set të fotografive në rrjetet sociale.

Bukuroshja shfaqet provokative por ka edhe një kërkesë për fansat e saj

“Aman mos ma permen sa m’don, Aman… Sooner than you think! Ciao”, ka shkruar ajo.

Me gjasë kështu ajo ka paralajmëruar një këngë të re apo këngëtarja është në ndonjë lidhje të re?

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.