Loading...

Njihuni me prindërit e Don Xhonit, nëna e tij merr vëmendje me paraqitje

Share it

Don Xhoni është njëri ndër reperet më të kërkuar të momentit.

Djaloshi vetëm 22 vjeçar nga Drenica, nuk ka shumë kohë që është pjesë e skenës muzikore, ai po bën namin me hitet e tij për këtë sezone.

E me këtë punë dukët se po i bënë krenar edhe prindërit e tij të cilët i ka publikuar së fundi.

Ajo e cila merr vëmendje ishte nëna e tij, e cila duket si një vajzë e re dhe mjaftë krenare me punën e arritur të Don Xhonit.

Kujtojmë se reperi kobëve të fundi prindërve të tij iu ka blerë një vilë luksoze.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.