Loading...

Një nënë më tërheqëse se Sara Hoxha nuk keni parë

Share it

Sara Hoxha, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur ajo dhe Ledri Vula, zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë, të dy vazhdimisht kanë qenë në qendër të vëmendjes.

Romanca e tyre ishte aq e madhe saqë pas një kohe të dy u bekuan me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu.

Duke qenë se Ledri është shumë i angazhuar nëpër koncerte, Sara pushimet po i bën pa të. Nga bregdeti ajo ka treguar se është në top formë, në bekini të zeza, ajo ka treguar trupin e saj si “modele”./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.