Loading...

Një familje e kompletuar, Gëzimja sjell pamjet me të bukura nga pushimet

Share it

Gëzime Hamzaj, është bërë tashmë figurë publike. Që kur ajo u martua me djalin e këngëtarit të njohur, Remzie Osmani, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse nuk ka një profesion të caktuar, Gëzimja më shumë është angazhuar në punët e shtëpisë dhe kujdeset në rritjen e vajzës së saj, Emës.

Së fundmi po i shijon pushimet me burrin dhe vajzën e saj.

Nga atje, Gëzimja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e lumtur në krahët e burrit dhe vajzës së saj.

Të veshur bukur dhe në disponim të mirë, ata po duken një familje e kompletuar. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.