Loading...

Nga Turqia, Gili thekson trupin e saj super të hollë

Share it

Gili, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka shumë vite në skenë, Gili gjithmonë ka ditur të sjellë projekte dhe këngë shumë të bukura dhe hite të pa harruara.

Përveç jetës profesionale ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private.

Javë më pare ajo është bërë edhe vjehërr pasi ka fejuar djalin.

Natyrisht pas një sezoni të ngarkuar, Gili ka gjetur sa ditë pushimi për vetën e saj.

Nga Turqia ajo ka sjellë një imazh shumë të bukur, ku në sy bie beli i saj i hollë./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.