Loading...

Nga bregdeti Sara Hoxha vjen me foto mahnitëse

Share it

Sara Hoxha ka sjellur disa foto të reja nga bregdeti.

Në pushime ndodhet me Ledrin dhe vajën e tyre Poem.

E veshur në të bardha ajo duket kaq bukur.

Derisa nuk mungojnë as pëlqimet e shumta nga ndjekësit e shumtë në numër./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.