Loading...

Nënë për herë të parë, aktorja e njohur turke jep lajmin e madh

Share it

Aktorja turke, Leyla Lydia ka ndarë lajmin e bukur se po bëhet nënë për herë të parë.

Leyla ka zbuluar edhe gjininë e bebit dhe është djal.

“Shumë e emocionuar për këtë kapitull të re në jetën tonë. Mezi pres të të takojë”, shkroi ajo.

Aktorja e njohur pranoi urime të shumta, mbi postimin ku ndau fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.