Loading...

Në vend të urimit, Monika bën veprimin e ‘’çmendur’’ për djalin e Einxhel dhe Dagz

Share it

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz së shpejti pritet të bëhen prindër, cifti që lidhjen e nisën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania pak ditë më parë zbuluan se bebi që po presin është djalë.

Lajmit i janë gëzuar shumë nga banorët e BBV duke shprehur publikisht urime të veçanta për çiftin por më i pazakonti i erdhi nga Monika Lubonja.

Monika nuk ia qëlloi për gjininë, meqë ishte e bindur që Einxhel pret vajzë, por sërish është lumturuar për zhvillimin, madje, ajo ka vendosur ta shprehë harenë e saj ndryshe.

Duke qenë se sfidën me aventura e ka në gjak, ajo në pushime ka sfiduar veten me një lëshim nga jë rrëshqitëse mjaft sfiduese në pishinë.

“Një fluturim i çmendur për bebin tuaj Einxhel&Dagz. Kështu di unë të gëzoj për miqtë e mi” – është shprehur aktorja e njohur.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.