Loading...

Në pushime, Egzona vishet në komplete të zeza dhe mahnit me pamjen

Share it

Egzona Muqiqi dhe Albatrit Muqiqi ndodhen në pushime.

Nga atje nuk mungojnë pozat as nga plazhi e as në mbrëmje.

Ajo ka publikuar disa foto të bukura ku shihet e veshur në të zeza.

Duket majft zonjë, derisa veshja ia thekson format trupore./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.