Loading...

Në prag për t’u bërë nënë, Einxhel bën këtë ndryshim te vetja

Share it

Einxhel Shkira, së shpejti pret të bëhet nënë për herë të parë, ajo u bë personazh shumë i njohur që kur mori pjesë në formatin, Big Brother Albania Vip.

Me zgjuarsinë e saj dhe me lojën e saj Einxhel arriti të shkojë deri në finale, duke u llogaritur si njëra nga konkurrentet më të forta.

E lidhja e saj që krjoi me DJ Dagz, ishte e frytshme, pasi së shpejti ata do te bëhen prindër të një djali.

E Einxhell ka vendosur të bëjë një ndryshim te vetja, duke i prerë flokët shumë shkurtë./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.