Loading...

Në mes të rrugës, kështu e puth Learta burrin e saj

Share it

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar, ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e Shyhrete Behluit.

Learta, ka kryer shkollimin për soprano, por në profesionin e saj është shumë pak aktive, pasi më shumë merret me udhëheqjen e biznesit të saj.

Bukuroshja bionde gjithmonë është komentuar për jetën e saj luksoze që bën, së bashku me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët e saj.

Së fundmi ata janë parë në Francë, ku nga atje ka sjellë imazhe pranë burrit të saj. Në mes në rrugës kështu e puth ajo Kushtrimin./ORAinfo

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.