Na trego diçka tjetër përveq trupit të palestruar’, Bearti i kthehet keq ndjekëses

2 days ago billbordi01 0

Ish-konkurenti i “Përputhen 2”, Beart Rexhepi mori vëmendje dhe u bë i famshëm për publikun falë këtij emisioni.

Pas daljes së tij programi, ai mori vëmendje me lidhjen e tij të fshehtë me Tean.

Pas ndarjes së tyre, Bearti kaloi në heshtje ku edhe pak u morën me të.

Por ai vazhdon të merr vëmendje kohë pas kohe me postimet që i bën trupit të tij të palestruar.

Së fundit ai ka publikuar disa imazhe duke pozuar në pasqyrë me peshqir banjoje, ku shihet kockat në barkun dhe krahët e formësuar.

Ajo që ra në sy ishite komenti i një ndjekësi, ku kërkonte nga Bearti të tregonte diqka tjetër se një trup të palestruar.

Ajo qe habiti është përgjigjja e Beartit drejt ndjekësit të tij, ku në një mënyrë të ashpër ai i tha që nëse dëshiron diqka tjetër të shkojë bibloteka apo të kërkojë në wikipedia.

Bearti, djali nga Kosova la programin e “Përputhen”, pasi pati pakënaqësi nga produksioni./Lajmi

FOTO: