Loading...

Mozzik dhe Loredana prapë bashkë

Share it

Mozzik dhe Loredana, janë çifti që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa kohë më parë.

Këngëtarja Loredana me veprimin e fundit bëri të kuptohet se mund të ketë rikthim lidhja e tyre së bashku.

Ajo ka ripostuar fotografit së bashku me Mozzikun në rrjetin social Instagram.

Rikthimi i fotografive për ndjekësit ishte një lajm i mirë pasi që mendohet se dyshja mund të rikthejnë lidhjen e dashurisë që kishin dikur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.