Loading...

Moderatorja e njohur flet për Borën dhe Donaldin: “Lërini të bëjnë ç’të duan”

Share it

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim personat më të përfolur ditët e fundit, lidhja e tyre u komentua kudo ditët e fundit dhe së fundmi, dikush i ka kërkuar moderatores Aulona Musta, të jap mendimin e saj për çiftin.

“Lëreni njerëzit të bëjnë ç’të duan në marrëdhëniet e tyre!!!”, ishte përgjigja e Aulonës.

“Ky është i vetmi mendim! Pse duhet të kem unë një mendim për marrëdhënien e tyre?

Dhe nëse unë e kam një mendim? Përse duhet të themi me zë të lartë mendimet që ne kemi për një çift, cilido qoftë ai çift, nëse nuk vijnë ata të na pyesin: çfarë mendimi keni për ne, ju lutem?”, u shpreh moderatorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.